تاکسی یاب

من کلا از فناوری که باعث بشه بیشتر از تلفن هوشمند استفاده کنیم استقبال میکنم چون به نظرم تنها استفاده ما در ایران فقط برای استفاده از شبکه‌های اجتماعی اونم به سختی و بعد از دور زدن فیلترینگ است و استفاده‌هایی مثل گرفتن تاکسی Uber یا پرداخت با موبایل مثل Google Wallet یا به تازگی Apple Pay یا خرید اینترنتی هست را نداریم دیگه چه برسه به خدماتی مثل mGovernment که اصلا نداریم.

به تازگی تاکسی یاب راه اندازی شده، تاکسی یاب یک اپ موبایل که خدمات گرفتن تاکسی ارائه میده، من چند بار از تاکسی یاب استفاده کردم و به شخصه تجربه خیلی خوبی در زمینه استفاده از خدمات داشتم، یکبار که توی یک جلسه بودم و قبل از تموم شدن جلسه درخواست تاکسی دادم و خیلی سریع اومد، بار دیگه توی یک منطقه‌ای بودم که هیچ شناختی از منطقه نداشتم تا آژانس بگیرم و از تاکسی یاب استفاده کردم که خیلی زود تاکسی اومد.

کلا از اینکه یکبار از خدماتی استفاده کردم که زودتر از خدمات رایج تاکسی اومد و استفاده کردم حس خوبی بهم منتقل پیدا کرد.
به نظرم یک مزیت بزرگ توی ایران داره و یک مشکل بزرگ را حل کرده و اونم مشکلی هست که هنگام ناآشنا بودن به منطقه باهاش روبرو هستید که معمولا منجر به گرفتن تاکسی دربستی و پرداخت هزینه زیاد است.

در کل تجربه خیلی خوبی در استفاده از تاکسی یاب داشتم و امیدوارم به همین نحو سرویس مرتب و منظم و سریع باشه، گرچه توی دوره آزمایشی هست و تاکسی‌های کمی داره ولی امیدوارم بزودی تاکسی‌های بیشتری به مناطق مختلف اضافه بشه.

taxiyaab

کمپین #۶yaab

به تازگی یک کمپین راه اندازی کرده که شما میتونید با استفاده از خدمات تاکسی یاب یا کمک به کمپین #۶yaab برنده یک دستگاه آیفون ۶ بشید. در مورد کمپین و اتفاقاتی که افتاد نمیخوام صحبت کنم چون مشکلی بود که تاکسی یاب پیگیری کرد و جایزه یکی از کمپین ها بدست برنده واقعی رسید.
امیدوارم همیشه برای کاربران و مشتریان و مخاطبان ارزش قائل باشند و نظرات و اعتراضات کاربران را به دقت پیگیری و بررسی کنند.
فقط مسئله‌ای که هست اینه که فعالیت کردن توی شبکه‌های اجتماعی خیلی حساس است و کوچکترین خطایی میتونه تموم فعالیت‌های شما در شبکه‌های اجتماعی را تحت الشعاع قرار بده و یک موج منفی ایجاد کنه و اگر قرار هست کاری انجام بشه اونقدر باید با دقت باشه که باعث نشه اون تجربه خوب کاربران و مشتریان به خاطر کار اصلی را تحت الشعاع قرار بده و باعث بشه تا احیانا کاربران بدگمان بشن، توی شبکه‌های اجتماعی که معلوم نیست پشت هر اکانت چه کسی نشسته و چی میگن و بنابراین هم خیلی زود میشه قضاوت کرد.

پیشنهاد به تاکسی یاب

چند تا پیشنهاد برای تاکسی یاب داشتم:
۱. امکان انتخاب موسیقی هنگام درخواست تاکسی بزارن که وقتی تاکسی میاد به شما میرسه اگر خسته هستید صدای مثلا یک آهنگ غمگین توی تاکسی پخش نشه
۲. اگر یک کارمند تاکسی را سفارش داد مشخص کنه که قبض میخواد
۳. کارت خوان داشته باشند تا راحت تر بشه پرداخت را انجام داد
۴. پاور بانک داشته باشند
۵. امکان امتیاز دادن به تاکسی وجود داشته باشه تا مثلا اگر تعداد تاکسی‌ها زیاد بود تاکسی که سریع تر مسافرین را به مقصد رسونده انتخاب کرد

کلا شرایطی فراهم کنند که اون تجربه دیجیتالی واقعی شکل بگیره.
امیدوارم توی کسب و کارشون موفق باشند.

1 فکر می‌کنند “تاکسی یاب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *